پیام فرستادن

صفحه نمایش ال سی دی خودرو و Ebike

December 13, 2022

آخرین مورد شرکت صفحه نمایش ال سی دی خودرو و Ebike

 

Team Source Display متعهد به تبدیل شدن به یک ارائه دهنده پیشرو در راه حل های نمایش برای صنعت خودرو و دوچرخه الکترونیکی است.استراتژی این شرکت در تجارت نمایشگر خودرو و دوچرخه الکترونیکی، جلب اعتماد و شناخت مشتریان در صنعت خودرو و دوچرخه الکترونیکی با ترویج و توسعه راه حل های نمایشگر TFT LCD با اندازه کوچک و متوسط ​​است که با استانداردهای خودرو مطابقت دارد.

 

ما اکنون مجموعه کاملی از راه‌حل‌های نمایشگر را برای تولیدکنندگان خودرو ارائه می‌کنیم، از جمله صفحه نمایش LCD رنگی TFT و ماژول ال‌سی‌دی تک رنگ.

 

راه حل های ما به شرح زیر پشتیبانی می کنند و خدمات سفارشی را برای رفع نیازهای طراحی مشتریان و ارائه راه حل های نمایش LCD با کارایی بالا ارائه می دهند.

 

برای تولیدکنندگان دوچرخه برقی، Team Source Display انواع نمایشگرهای LCD را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند، مانند صفحه نمایش LCD قابل خوانایی با نور خورشید، صفحه نمایش LCD برجسته و صفحه نمایش LCD سفارشی.ما به تمرکز بر بازار دوچرخه های الکترونیکی ادامه خواهیم داد و در آینده راه حل های کارآمد صفحه نمایش LCD را به مشتریان ارائه خواهیم داد.

 

اگر به دنبال راه حل های نمایش برای محصولات خودرو و دوچرخه برقی هستید، لطفاً نیازهای خود را هم اکنون برای ما ارسال کنید.

 

آخرین مورد شرکت صفحه نمایش ال سی دی خودرو و Ebike  0

آخرین مورد شرکت صفحه نمایش ال سی دی خودرو و Ebike  1

 

 

 

                                                                                   

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Polly
تلفن : 86-755-28225963
حرف باقی مانده است(20/3000)